فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

 

اولین و تنها وب سایت بدون تبلیغات پاپ آپ (صفحات تبلیغاتی آزار دهنده و اضافی)

فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

تبلیغات ویژه

 

کلايمر پرتابل چيست و چه مزايايي دارد؟

کلايمر نوعي بالابر ساختماني است که داراي يک سبد مخصوص به طول متغير ? تا ? متري بوده و از آن مي توان براي تميزکاري و تعميرات نماي ساختمان، بالابردن مصالح ساختماني، جا به جايي تجهيزات کارگاهي و غيره از آن استفاده کرد. کلايمر در واقع جانشين بسيار مناسبي براي داربست هاي ساختماني مي باشد که علاوه بر هزينه بر بودن، وقت زيادي نيز جهت نصب آنها گرفته مي شود.

مزاياي سيستم کلايمر

برخي از مزاياي سيستم کلايمر ( بالابر نما ) که باعث جذب کارفرمايان محترم ميشود به شرح ذيل ميباشد: کلايمر دسترسي به نقاط بسيار بلند و غير قابل دسترس را سهل و آسان ميکند. کلايمر جابجاي پرسنل و تجهيزات به محل مورد نظررا به راحتي قابل اجرا ميکند. کلايمر عامل تسريع در پيشرفت کار و جابجايي آسان تجهيزات ميباشد • کلايمر قابليت طراحي براي هر نوع نما با اشکال هندسي را بهمراه دارد.

 

کلايمر چيست و چه کاربردهايي دارد؟

کلايمر يا همان داربست‌هاي معلق که در ايران به آنها بالابرنما يا قندوله هم مي‌گويند. نوعي خاص از سيستم هاي بالابر هستند که باري دسترسي به ارتفاع و روي سطح بيروني ساختمان‌ها نصب مي‌شوند.

کلايمرچيست و چه کاربردهايي دارد؟

کلايمر چيست و چه کاربردهايي دارد؟ کلايمر يا همان داربست هاي معلق که در ايران به آنها بالابرنما يا قندوله هم ميگويند. نوعي خاص از سيستم هاي بالابر هستند که باري دسترسي به ارتفاع و روي سطح بيروني ساختمان ها نصب ميشوند. کلايمر همان داربست‌هاي معلق است که در ايران به آنها بالابرنما يا قندوله مي‌گويند.

کلايمر چيست؟

دستگاه بالابري که در ايران تحت نام كلايمر(Climber) شناخته مي شود در واقع نوعي از تجهيزات دسترسي (Access Equipment) به فضاي محيطي ساختمان‌هاي بلندمرتبه، سدها، پلها، سيلوها، مخازن نفت و … است. در اين قبيل سازه‌ها و نيز سازه‌هايي که در کل امكان دسترسي به نماي آنها دشوار است از کلايمر بمنظور تعمير و نگهداري، نظافت، نقاشي، نصب كامپوزيت پنل و بطوركلي بازسازي و نماسازي استفاده مي‌شود.

برچسب سایت

دانلود اهنگ ترکیه,دانلود آهنگ ترکی جدید,دانلود اهنگ ترکیه جدید,دانلود اهنگ های ترکیه ای,دانلود اهنگ جدید ترکی,آهنگ استانبولی,دانلود اهنگ استانبولی,دانلود اهنگ آذری,دانلود اهنگ جدید آذری,آهنگ جدید آذری,جدید آذری,آهنگ رقص آذری,رقص آذری,موزیک آذری,موزیک ترکیه ای,موزیک ویدیو آذری,موزیک ویدیو ترکیه ای

کپی تحت هر شرایطی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد