فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

 

خرید بک لینک,بک لینک ارزان,بک لینک با کیفیت اولین و تنها وب سایت بدون تبلیغات پاپ آپ (صفحات تبلیغاتی آزار دهنده و اضافی) بک لینک , ارزانلینک,قوی بک لینک,با کیفیت بک لینک

خرید بک بک لینک تضمینی لارانوماه،خرید بک لینک قوی فاراتونابلا،فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است توناخضزا تونارا خرید بکلینک آدذرا

داروخانه آنلاین بی نسخه

3 روند رو به افزایش در فناوری کلایمر

ما سه روند کلیدی را برجسته می‌کنیم که نگاه ما به ایمنی کلایمر، فناوری و حتی نحوه کار کلایمر را تغییر می‌دهند. این پیشرفت‌ها نه تنها فضای اصلی را به حداکثر می‌رساند، بلکه تعمیر و نگهداری را برای مالکان ساختمان، مدیران تأسیسات و مکانیک کلایمر آسان‌تر می‌کند.

صنعت کلایمر در میان چندین پیشرفت بازی است که می تواند شیوه کار کلایمرها را در ساختمان شما متحول کند. در زیر به سه روند قابل توجه و چگونگی تغییر این صنعت نگاه می کنیم.

روند شماره 1: کلایمرهای بیشتر، شفت های کمتر
سیستم کلایمر TWIN که بیشتر در اروپا رایج است، اکنون در ایالات متحده روند رو به رشدی دارد. TWIN یک سیستم کلایمری است که در آن دو کلایمر معمولی در یک محور قرار می گیرند و مستقل از یکدیگر عمل می کنند. دستگاهی که فاصله بین هر دو کلایمر را کنترل می کند از برخورد یا برخورد آنها جلوگیری می کند.

مقاله%2520عنوان%2520تصویر

(عکس از سایت Thyssenkrupp: سیستم TWIN این پتانسیل را دارد که انقلابی در نحوه استفاده مالکان ساختمان از فضای اصلی خود ایجاد کند.)

TWIN که توسط یک شرکت چند ملیتی آلمانی با تمرکز بر مهندسی صنایع thyssenkrupp راه اندازی شد، اخیراً در آتلانتا، GA، در ساختمان 21 طبقه Coda به طور کامل عملیاتی شد. 40 TWIN دیگر برای 50 Hudson Yard در منهتن برنامه ریزی شده است که در سال 2022 به چهارمین ساختمان تجاری بزرگ در شهر نیویورک تبدیل خواهد شد.

کلایمر جایگزین داربست

کلایمرهایی که چندین کابین را در یک شفت ترکیب می کنند، کارایی تاسیسات شما را به چهار روش به حداکثر می رساند:

1. فضای اصلی بیشتر:
مارک شرودر، مدیر فروش ساخت‌وسازهای جدید در Thyssenkrupp، می‌گوید که هسته هر ساختمان - از جمله چاه کلایمر، سرویس‌های بهداشتی و سایر سیستم‌های مکانیکی - حیاتی است. ترکیب دو کابین کلایمر در یک شفت به طور موثر یک شفت را قطع می کند و فضای مرکزی بیشتری ایجاد می کند. (عکس از سایت thyssenkrupp)

شرودر توضیح می دهد: «راه اندازی دو کلایمر در یک چاهک به طور منطقی منجر به اشغال کمتر چاله کلایمر می شود که مالکان می توانند برای چیزهای دیگر از آن استفاده کنند.

2. اضافه شدن ظرفیت حرکتی:
سیستم‌های کلایمر سنتی فقط برای رسیدگی به ترافیک زیاد در هر زمان طراحی شده‌اند. زمانی که سطح ترافیک آنها از ظرفیت کلایمرشان بیشتر است، مالکان ساختمان باید چه کاری انجام دهند؟

شرودر می گوید: «اگر این تعداد افراد افزایش یابد، معمولاً به کلایمرهای بیشتری نیاز دارید. با این حال، با سیستم TWIN، می توانید کلایمرهای بیشتری را بدون نیاز به اضافه کردن شفت اضافه کنید. شما در واقع می توانید افراد بیشتری را بدون افزایش تعداد چاهک های کلایمر اداره کنید.

[مرتبط: چرا یک برنامه تعمیر و نگهداری کلایمر یک ضرورت مطلق است]

علاوه بر افزایش فضا برای مالکان ساختمان و سفر سریعتر برای عموم مردم، TWIN همچنین دو گزینه برای کسانی که نگران مصرف انرژی توسط دو کلایمر هستند، دارد.

زاویه_بالا_پایین
3. موتورهای کوچکتر:
منطقی است که مالک ساختمان معمولی نگاهی دقیق به مصرف انرژی بالقوه یک سیستم کلایمر جدید داشته باشد. به گفته شرودر، راه هایی برای مالک ساختمان وجود دارد که در صورت نیاز کلایمرها را کاهش دهد و مصرف انرژی سیستم TWIN را کاهش دهد. (عکس از سایت thyssenkrupp)

شرودر می‌گوید: «به دلیل دو کلایمر که در چاهک کار می‌کنند، مواقعی وجود دارد که می‌توانیم سرعت اتومبیل‌ها را کاهش دهیم، که پس از آن نیاز به موتورهای کوچک‌تر و غیره دارد». "شما در آن شکل کارایی به دست می آورید."

4. حالت خواب کلایمر:
شرودر توضیح می دهد: "زمان های خاصی در روز وجود دارد که به هر دو کلایمر نیازی نیست، به دلیل تقاضای کم در آن زمان خاص در خود ساختمان." «در این بازه‌های زمانی می‌توان کلایمرهای خاصی را خواباند. زمانی که برای ساختمان بیشترین کارایی را داشته باشد می توان آنها را خاموش کرد."

روند شماره 2: تجزیه و تحلیل در فناوری کلایمر
صنعت کلایمر مانند بسیاری از صنایع دیگر در حال تجربه یک تحول دیجیتال است. در حال حاضر راه‌هایی برای مالکان ساختمان‌ها و مدیران تسهیلات وجود دارد تا تحلیل‌های پیشرفته را از کلایمرهای خود ردیابی کنند. یکی از ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل، شرکت شیندلر کلایمر، سه مزیت را از تجزیه و تحلیل داده های کلایمر در اولویت قرار می دهد:

1. تعمیر و نگهداری پیشگو:
شیندلر از داده های کلایمر استفاده می کند تا مالکان را از زمان و مکان هایی که ممکن است به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند، آگاه کند. Nilesh Mhatre، مدیر ارشد فناوری شیندلر می‌گوید: «تشخیص برتر و تجزیه و تحلیل پیشرفته، شیندلر را قادر می‌سازد تا به طور پیش‌بینی‌کننده، مشکلات خدمات احتمالی را قبل از وقوع آنها شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل کند.

[Schindler 3100 در سال 2019 یک محصول صرفه جویی در پول نام گرفت]

2. بینش در زمان واقعی:
شیندلر برای مالکان ساختمانی که به تجزیه و تحلیل کلایمر علاقه مند هستند، تلاش می کند تا این فرآیند را تا حد امکان آسان کند. این شرکت یک نمونه کار دیجیتالی طراحی کرد که تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات خود را به دست صاحبان ساختمان در هر کجا که هستند در زمان واقعی ارائه دهد.

اکشن برد-تبلت

(عکس با حسن نیت از شیندلر: تجزیه و تحلیل کلایمر راه های ارتباط مالکان و مهندسان ساختمان را تغییر می دهد.)

Mhatre می‌گوید: این پلتفرم Schindler Ahead نام دارد و برای ارائه اطلاعات بی‌درنگ به صاحبان ساختمان‌ها از تلفن یا دستگاه‌های تلفن همراه خود برای کارکرد و مدیریت بهتر ساختمان‌شان طراحی شده است.

[مرتبط: 10 روش برتر اینترنت اشیا برای تغییر کلایمر]

دو_کابین_کلایمر
3. ارتباطات پیشرفته از همه طرف:
این بینش‌ها بدون فناوری ارتباطی مؤثر و آسان به هدر خواهند رفت. اپلیکیشنی به نام Ahead ActionBoard که متعلق به شیندلر است، قصد دارد همکاری کند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برچسب سایت

دانلود اهنگ ترکیه,دانلود آهنگ ترکی جدید,دانلود اهنگ ترکیه جدید,دانلود اهنگ های ترکیه ای,دانلود اهنگ جدید ترکی,آهنگ استانبولی,دانلود اهنگ استانبولی,دانلود اهنگ آذری,دانلود اهنگ جدید آذری,آهنگ جدید آذری,جدید آذری,آهنگ رقص آذری,رقص آذری,موزیک آذری,موزیک ترکیه ای,موزیک ویدیو آذری,موزیک ویدیو ترکیه ای

کپی تحت هر شرایطی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد