فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

 

خرید بک لینک,بک لینک ارزان,بک لینک با کیفیت اولین و تنها وب سایت بدون تبلیغات پاپ آپ (صفحات تبلیغاتی آزار دهنده و اضافی) بک لینک , ارزانلینک,قوی بک لینک,با کیفیت بک لینک

خرید بک بک لینک تضمینی لارانوماه،خرید بک لینک قوی فاراتونابلا،فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است توناخضزا تونارا خرید بکلینک آدذرا

داروخانه آنلاین بی نسخه

ارتقای صنعت کلایمر به عصر جدیدی

انتظار می رود تا سال 2050 جمعیت جهان به 9.8 میلیارد نفر برسد و نزدیک به 70 درصد از ما در مناطق شهری زندگی می کنیم. شهرها نقشی کلیدی در بسیاری از مناطق مورد نیاز برای حفظ سیاره ای پرجمعیت خواهند داشت. هنریک ارنروث، رئیس و مدیر عامل شرکت KONE در مراسم رونمایی نسل بعدی کلایمرهای کلاس DX این شرکت گفت: «محیط‌های شهری متراکم راه‌حلی برای بسیاری از مسائل آب و هوایی است که می‌بینیم، زیرا شهرهای هوشمند می‌توانند تفاوت چشمگیری در پایداری ایجاد کنند. در ساختمان نمادین Gherkin لندن در ماه نوامبر.

به لطف پیشرفت‌های فناوری‌هایی مانند 5G، AI و IOT، شهرها می‌توانند زندگی‌پذیرتر و هوشمندتر شوند. و KONE، یک رهبر جهانی در صنعت کلایمر و پله برقی، در حال ارائه نوآوری هایی است که قرار است تغییرات مثبتی در آینده شهری ما ایجاد کند.

کلایمرهای KONE DX Class نمونه‌ای از این هستند که چگونه دیجیتالی‌سازی می‌تواند نه تنها تجربه فرد از یک ساختمان، بلکه ردپای اکولوژیکی ساختمان را نیز افزایش دهد. در حالی که کلایمرهای نصب شده امروزی برای کار در حدود 25 سال آینده مجهز هستند، هدف خود ساختمان احتمالاً در آن دوره تغییر خواهد کرد. کلایمرهای KONE DX کلاس دارای قابلیت اتصال داخلی و ویژگی های دیجیتالی هستند که آنها را به راحتی برای طیف وسیعی از نیازهای آینده سازگار می کند. می توان آنها را بدون نیاز به خراب کردن فضاهای داخلی موجود، بازسازی و با سرویس های جدید به روز کرد. هوشمند نیز پایدار است.

"ما کسب و کار خود را عمیقاً به سمت یک تجارت پلت فرم تغییر می دهیم. این به معنای ترکیب محصولات و خدمات در طول عمر یک ساختمان است که بسیار قدرتمند است. کلاس جدید KONE DX سفرهای کلایمر را کاربرپسندتر، لذت بخش تر و پایدارتر می کند و نیازهای در حال تغییر زیرساخت ها، ساختمان ها و خدمات را برای سال های آینده برآورده می کند.

ایجاد آینده

سوزان لیوینگستون، مشاور و فن‌شناس هوش مصنوعی، در یک پانل در مورد آینده محیط‌های ساخته شده در این رویداد، دیدگاه خود را برای آینده به اشتراک گذاشت: «آینده این است که شاهد ظهور شهرهای حساس خواهیم بود. ساختمان‌ها با هوشمندی غنی خواهند بود.» Ehrnrooth این حرکت به سمت فناوری آگاهانه را به عنوان یک "لحظه آبخیز" برای KONE توصیف می کند که در بیش از 60 کشور فعالیت می کند و بیش از یک میلیارد نفر را هر روز جابجا می کند. پیه کالا موافق است که اکنون زمان تصمیم گیری در مورد آینده است: "بهترین راه برای پیش بینی آینده، ساختن آینده است."

و در شهرهای هوشمند فردا، آینده عمودی است. مردم نیاز به دسترسی به ساختمان هایی دارند که در بالای آن پانل های خورشیدی و باغ های پشت بام قرار دارند که انرژی پایدار و کشاورزی در مقیاس کوچک را تشویق می کند. آنها همچنین نیاز به دسترسی به کشاورزی زیرزمینی بدون خاک خواهند داشت. مزارع هیدروپونیک زیر لامپ های LED با راندمان بالا، مستقیماً در زیر خانه ها و دفاتر کار تولید می کنند. با ظهور اکوسیستم های جدید در اطراف شهرهای هوشمندتر و ساختمان های هوشمندتر، پتانسیل عظیمی برای ادغام طراحی ساختمان با کلایمر، پله برقی و سایر فناوری های ساختمان هوشمند به پایدارترین راه های ممکن وجود دارد. برای KONE، پایداری منبع نوآوری و مزیت رقابتی است.

فضاهای عمومی شخصی سازی شده

پیه کالا گفت: «در تحقیقات خود متوجه شدیم که مردم در سراسر جهان به داشتن دستگاه‌های قدرتمند و بسیار شخصی‌شده عادت کرده‌اند و اکنون می‌خواهند محیط آن‌ها به همان شیوه به نیازهای آنها پاسخ دهد.

این تمایل فزاینده برای تجربیات شخصی سازی شده در طول زندگی روزمره ما، نیروی محرکه ای در ایجاد کلاس کلایمر جدید KONE DX - یا تجربه دیجیتال - بود. فناوری‌های دیجیتالی در حال توسعه سریع و اتصالات عاملی بودند: کلاس جدید کلایمرهای KONE DX به معماران، صاحبان ساختمان‌ها و مدیران تأسیسات این فرصت را می‌دهد تا ساختمان‌های خود را بصری‌تر، محیطی و مرتبط‌تر کنند تا به نفع کسانی باشد که زندگی می‌کنند، کار می‌کنند یا از آنها بازدید می‌کنند.
گسترش فناوری‌های دیجیتال همچنین راه را برای ایجاد تجربیات چندحسی که بسیار فراتر از مواد فیزیکی هستند، باز می‌کند. با استفاده از جدیدترین فناوری نورپردازی، صدا و رسانه های بصری بر روی صفحه نمایش می توان تجربه های قدرتمندی را در فضای کلایمر سواری ایجاد کرد.

کلایمر KONE DX Class
این بخشی از یک روند گسترده تر در محیط های ساخته شده است، جایی که فیزیکی و دیجیتال در حال ادغام هستند.

همانطور که آلیس بلک، یکی از مدیران موزه طراحی لندن و یکی از شرکت کنندگان در رویداد KONE، توضیح می دهد: "KONE تجربه فیزیکی را در یک تجربه دیجیتال ترکیب می کند. این همان چیزی است که مردم امروز انتظار دارند.»

اتصال بیش از طبقات

خواه مدیریت و نظارت بر منابع آب شهری، مدیریت دارایی های جهانی، یا پهپادهای متصل مورد استفاده در کشاورزی و کشاورزی – خدمات متصل، مبتنی بر ابر و اطلاعاتی که به ارمغان می آورند، چیزی است که به ظاهر غیرممکن را ممکن می کند. برای ساختمان‌ها و تجهیزات، سیستم‌های عامل را می‌توان از راه دور ارتقا داد و کلایمرها را قبل از اینکه خطاهای شناسایی شده منجر به فراخوانی شود، تعمیر کرد. پیه کالا می گوید: «کلاس جدید KONE DX در مورد اتصال بیش از طبقات است.

اتصال داخلی و دیگر فناوری‌های پیشرفته، کلایمرهای جدید KONE DX کلاس را به گسترش لابی تبدیل می‌کند. افزودن و اتصال خدمات و راه حل های جدید به کلایمرها و کار کردن یکپارچه راه حل های هوشمند مختلف در یک ساختمان با آنها آسان تر از همیشه می شود. این تا حد زیادی به لطف رابط های برنامه نویسی کاربردی یا API ها است. API یک روش استاندارد شده برای دو سیستم دیجیتال مختلف برای صحبت با یکدیگر است. پیه کالا خاطرنشان می کند: ما همیشه بدون اینکه متوجه باشیم از API استفاده می کنیم. برای مثال، اگر مسیری را در Google برنامه‌ریزی کنید و گزینه‌های حمل‌ونقل عمومی را بررسی کنید، Google آن اطلاعات را ندارد اما آن‌ها را از API ارائه‌دهنده حمل‌ونقل بیرون می‌کشد. ”

اعضای پانل در رویداد راه اندازی KONE DX Class در لندن: گرگ ویلیامز (مدیر)، سوزان لیوینگستون، سایمون دیویس، هنریک ارنروث، آلیس بلک، کریستین آرمسترانگ
کلاس جدید KONE DX در حال تبدیل کلایمر به یک پلت فرم دیجیتال است که به بخشی جدایی ناپذیر و یکپارچه از یک ساختمان هوشمند تبدیل می شود. طیف وسیعی از گزینه ها را برای افزودن خدمات دیجیتال به سفر کلایمر باز می کند: برنامه های کاربردی از پیش نصب شده خود KONE، آنهایی که در جای دیگر ساختمان نصب شده اند و آنهایی که توسط اشخاص ثالث خارجی ارائه می شوند. همه اینها را می توان برای ایجاد نه تنها یک تجربه منحصر به فرد، بلکه یک تجربه بدون درز و متناسب برای کل ساختمان ترکیب کرد. این ممکن است به معنای هر چیزی باشد، از روبات‌های خدماتی که به طور مستقل سوار کلایمر می‌شوند تا برنامه‌هایی که به بازدیدکنندگان معلول کمک می‌کنند تا به آرامی و ایمن در ساختمان حرکت کنند. به آن مانند فروشگاه برنامه KONE فکر کنید - امکانات نامحدود است و مطابق با آنچه کارشناسان در این زمینه به عنوان روندهای آینده می بینند. "ما این باور نکردنی، طبیعی را خواهیم دید،

رویکرد KONE به فن‌آوری‌های جدید و مشارکت با سازمان‌هایی مانند BlindSquare برای افراد دارای اختلالات بینایی یا سایر ملاحظاتی که بر دسترسی تأثیر می‌گذارند، بسیار مثبت است. از آنجایی که جمعیت ها از طول عمر بیشتری برخوردار می شوند، به عنوان مثال، اجازه دادن به افراد برای مستقل ماندن طولانی تر به یک جنبه مهم در طراحی ساختمان های مسکونی تبدیل می شود. این نوآوری و توانمندسازی در مقیاس وسیع است. اما مدیر عامل KONE با طراوت در زمین باقی می ماند. ارنروث در حالی که به حضار در Gherkin می گوید لبخند می زند: «حداقل ما می توانیم موسیقی کلایمر را کمی متفاوت از آنچه در گذشته بوده ایجاد کنیم،» با اشاره به همکاری KONE و Soundtrack Your Brand در ارائه موسیقی کلایمر سفارشی شده.

اتصال و فناوری‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای که ما قبلاً در دستگاه‌های تلفن همراه خود بدیهی می‌دانیم، در حال حرکت به سمت محیط ساخته شده است. همانطور که KONE نقش کلایمر را از بالا و پایین بردن ساده افراد در ساختمان‌ها به عنوان پلتفرم مرکزی ساختمان‌های هوشمند گسترش می‌دهد، آغاز عصر جدیدی برای صنعت است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

برچسب سایت

دانلود اهنگ ترکیه,دانلود آهنگ ترکی جدید,دانلود اهنگ ترکیه جدید,دانلود اهنگ های ترکیه ای,دانلود اهنگ جدید ترکی,آهنگ استانبولی,دانلود اهنگ استانبولی,دانلود اهنگ آذری,دانلود اهنگ جدید آذری,آهنگ جدید آذری,جدید آذری,آهنگ رقص آذری,رقص آذری,موزیک آذری,موزیک ترکیه ای,موزیک ویدیو آذری,موزیک ویدیو ترکیه ای

کپی تحت هر شرایطی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد